Cítíte, že vaše firma stagnuje a ač děláte co můžete, stále nevidíte její rozvoj? Zkoušeli jste Analýzy a Projekty poradenských firem, které stály peníze, ale opět nepřinesli žádné výsledky? Nebo jste postavili úspěšnou firmu, ale nemáte pokračovatele, které by se dalšímu rozvoji vaší firmy mohli nadále věnovat? Pak máme pro vás jiné řešení – Fůzi.

Pokud je vaše firma zdravá a má zajímavé produkty či služby, pak je nejlepší řešení jak zvýšit její obrat i zisk – najít Větší společnost, pro kterou bude Fůze s vaší společností zajímavá a která díky většímu obratu bude investovat větši prostředky do rozveje vaší firmy. Taková Fůze vám pak přinese zvýšení investic do rozveje, zvýšení prodeje a tím logicky i zvýšení obratu a zisku.

A věřte, že lepší a ziskovější mít měnší část zisku z většího obratu, než 100% zisku z malého obratu, kde zisk nemusí být žádný a mění se ve ztrátu. V případě zájmu pro vás vyhledáme takovou společnost, zajistíme „dew diligence“ pro fůzující společnosti a provedeme kompletní realizaci fůze. A pokud jste v tiživé fin. situaci, tak je možné že vás toto řešení nebude stát nic a náklady uhradí fůzující společnost partnera a vy na tom jen vyděláte.