KLIENTSKÉ PROJEKTY – naší prioritou jsou projekty, které realizujeme pro naše klienty, kterou jsou nejčastěji Prodejní nebo Optimalizační a kde pomámáháme klientům dosáhnout ten nejdůležitější cíl, obrat a zisk firmy. Realizovali jsme zhruba 50 měnších či větších projektů, kde můžeme říci, že pokud klient spolupracoval a byl připraven na změnu, tak jsme vždy přinesli měřitelné a zajímavé výsledky. Ale v mnoha firmách si klient zaplatil za Analýzu či Projekt, ale nebyl schopen změnit svůj přistup a potom ani projekt nepřinesl požadované výsledky. Ale reference našich projektů i firem ukazují, že máme zkušenosti i praxi v oboru. A částo se nás klient před zahájením Analýzy ptá, jak můžeme něco zlepšit v jeho firmě, když on jí přece zná nejlépe. Odpověd je jednoduchá, porovnání zkušeností a odstranění hranic ( naše moto na úvodní stráně ). Tzn. Každý otec i majitel firmy vždy vidí své díte i svou firmu zkresleně a neobjektivně, proto je pro něj těžké přesně analýzovat přičiny problémů a navrhnout řešení. Kdežto poradenská společnost používá tzv. Best praktis, tj. zkušenosti z různých projektů, dokáže firmu klienta porovnat s nejlepšími firmami v oboru a přinest nejlepší řešení které se už jinde osvědčilo. A někdy není nejlepší cesta ke zvýšení zisku firmu její optimalizace, pak dokážeme najít partnera a zajistit fůzi s větší společností. Nebo najdeme a zajistíme akvizici menších společností pro expanzi společnosti klienta. Ale ať tak či tak, vždy je náš cíle jediný a stejný – zvýšení zisku klienta a jeho dlouhodobá prosperita.

EVROPSKÉ PROJEKTY – v minulosti jsme realizovali i supervizi některých Evropských projektů financováných z Bruselu, jako třeba projekt Ibus. Ale toto není pro nás zajímavá cesta, proto že je o obrovský moloch i chaos a my máme rádi menší projekty, které mužeme sami řidit a ovládat, což u velkých Evropských projektů není možné.

VLASTNÍ PROJEKTY – vedle projektů klientský naše další společnost TRADECON TRADING s.r.o. s naší pomocí realizuje vlastní projekty jako: – Trade Invest Club – www.tradeinvestclub.cz – club investorů a golfistů – Cardream – www.cardream.eu – dovoz aut ze zahraničí a z aukcí – El – moto – www.el-moto.cz – dovoz elektrických motocyklů a skutrů – Bydlení na splátky – www.bydleninasplatky.eu – nábídka bydlení každému – Mobilní bydlení – www.mobilnibydleni.eu – připrav.projekt mobil.domů – Pošli to dál – www.poslitodal.info – pomoc domovům důchodců a dalším – Pobyt pro dět – www.pobytprodeti.cz – pomoc hotelu i rodičům d.táborem – Job Market – www.jobmarket.name – vznikající HR projekt ohledně práce